muži: TJ Smržice - Moravský Beroun....2:5(1:2)

góly: 29´Vařeka, 77´Š.Verner

Komentáře:
Panbosek Avatar Panbosek » 16.10.2018 - 10:05

Věc názoru úspěšný trenére. 8-)

SKALNI Avatar SKALNI » 15.10.2018 - 22:52

Jsu zvědavej ,,neúspěšný,,trenére P.GOTTWALDE,co předvedeš divákům v zápase proti M.Berounu ? Hraješ totiš pořád o záchranu.!

Robin Avatar Robin » 15.10.2018 - 19:44

Dlouho jsem se nevyjadřoval k vašim příspěvkům, názorům nebo jak bych slušně nazval vaše články na našich stránkách a na stránkách Lidovek. Radši bych určitě debatoval s odborníkem, ale svou šanci musí dostat i ostatní. V prvé řadě mě vždy těšil a těší váš zájem o klub, ale jen z té vnější strany, do vnitřní struktury jste nenakoukl, i když příležitostí jste měl dostatek. Co už mě těší na vás méně je, že se jako příznivce klubu nechováte!!! Zpochybňovat práci trenéra, který pracuje v souladu s vedením klubu, vám vůbec nepřísluší, na tož aby jste svoje amatérské názory a senilní výplody, vytvořené z nudy, prezentoval ANONYMNĚ na stránkách Lidovek!!! Omlouvá vás jen vaše nevědomost a neznalost. Jen vás lechce dostanu do obrazu a zásadní věci připomenu!!! Každý ví z jakého místa v tabulce jsme postoupili z Okresu do 1.B třídy. Byla to pro nás výzva a my ji zvládli!!! Za mého působení se v kádru vystřídalo určitě kolem 40 fotbalistů, oddělujeme zrno od plev, tvoříme kolektiv, zjednodušeně chceme ve Smržicicích jen ty hráče, kteří chtějí reprezentovat klub a budou mít i potřebnou kvalitu. Nejde všechno hned, je to práce na delší dobu. Proto se to projevuje i na výsledcích. Naše priorita je záchrana a stabilizování kádru!!!! Když jsem zachránil a následně několik let vedl Kralice, říkalo se o mně, že z okresních hráčů, dělám krajské. A to se děje i ve Smržicicích!! Na závěr pro vás, buďte fanoušek a příznivcem klubu, ale se vším všudy. Táhněte s klubem za jeden provaz jako my, i když se daří i nedaří!!! Jen tak pro zasmání na úplný závěr: " Neználek je ten, kdo si myslí, že pan Bošek je fotbalista!!!! A kdo si myslí, že pan Bošek je nadstandardní fotbalista, tak musí okamžitě k panu doktorovi" 😂 Pokud budete mít nějaké dotazy nebo otázky, přijďte za námi na hřiště, rád odpovím. Myslím si, že i kluci by měli na vás pár otázek. S pozdravem, neúspěšný trenér!!

Přidání komentáře / Přihlášení

Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit! (Zaregistrovat se)

<=   Listopad 2018   =>
    - Muži
    - Přípravka
    - Dorost

Kategorie pro ročník 2018/2019:

- 1.B.třída sk.B (muži)

- krajská soutěž KFSOL mladší žáci´´A´´

- Přebor OFS Prostějov mladší žáci´´B´´

- Přebor OFS přípravek Prostějov mladší (2010 a ml.)

archiv:

- Muži (2016/2017)   http://tjsmrzice.cz/?mn_page=28